Get Adobe Flash player

Jesteś tutaj

Strona główna

Tydzień Nauk Ścisłch

W dniu 19.03.2015 r. odbył sie konkurs Kalambury Chemiczne.

Wyniki przedstawiają sie następujaco:

I miejsce Weronika Noga klasa II a

                 Sławomir Pado klasa I c

II miejsce Adrian Waliszak klasa II a

III miejsce Izabela Przybyło klasa I b

Kolejnym konkursem TNŚ był konkurs ekologiczny, który odbył się w dniu 17.03.2015

Wyniki konkursu:

I miejsce: Ilona Biezkłubyj i Wojciech  Lorenc klasa III c

                 Natalia Cisek i Magdalena Maślanka klasa III b

II miejsce: Paulina Świątoniowska i Radosław Kuca klasa II b

                  Patrycja Kot i Gabriela Cieślachowska klasa III a

W dniu17.03.2015 odbył się konkurs na doświadczenie fizyczne. 

Uczniowie wykazali się dużą wiedzą i pomysłowością. Populane okazało się ćwiczenie demonstrujące napięcie powiechniowe.

Bardzo widowiskowe natomiast lampa lawa.

Wyniki konkursu:

I miesce Michał Gargała i Filip Burda klasa II c

II miejsce Tomasz Kukla klasa III c

                   Nikodem Haładyj i Michał Kochmanklasa III a

WYNIKI KONKURSÓW

 

 

Ia

Ib

Ic

IIa

IIb

W dniu 7.03.2014 na zakończenie TNŚ odbyło się spotkanie z podróżnikiem  grupy Trzask Grzegorzem Chachurą. Tym razem przenieśliśmy się na Kubę.

W ramach obchodzów TNŚ zorganizowany został także konkurs logicznego myślenia dla szkół podstawowych naszej gminy.

W dniu 7.03.2014 gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli szkół podstawowych wraz z opiekunami, którzy wzięli udział w konkursie.

Wyniki konkursu:

I miejsce Michał Sroczyk  - SP 1

Podsumowaniem kolejnego dnia TNŚ był konkurs na doświadczenie fizyczne.

W komisji oceniającej zasiadł nasz absolwent i kilkukrotny zwycięzca konkursu Sebastian Gołojuch.

Uczniowie prezentowali bardzo ciekawe doświadczenia jednocześnie wyjaśniając prawa nimi rządzące.

Komisja w składzie: p.Małgorzata Fus, p.Magdalena Sroczyk oraz Sebastian Gołojuch przyznała:

Po prezentacji kontynetów  uczniowie z prawie wszystkich klas przystapili do konkursu interdyscyplinarnego "jeden z jedenastu".

Pytania dotyczyły wszystkich przedmiotów przyrodniczych i matematyki.

Do finału zakwalifikowali się: Mariusz Urban kl I a, Patrycja Kot kl II a, Marcin Gargała III b

Strony