Get Adobe Flash player

Jesteś tutaj

Strona główna

Sport

    W dniu 20 lutego 2017 r. odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców  w kategorii gimnazjum w ramach XXVII Memoriału im. Józefa Gondeli. W kategorii chłopców I miejsce zajęła drużyna z Rakszawy. Natomiast dziewczęta z naszego gimnazjum zajęły III miejsce.

Obu drużynom gratulujemy!!!

Pełna relacja z turnieju znajduje się na stronie: http://www.tkfrakszawa.pl

   W dniu 29 września 2015r. w Białobrzegach odbył się Finał Powiatowej Gimnazjady Indywidualnych Mistrzostw w Lekkiej Atletyce .

 W hali sportowej Zespołu Szkół Tekstylno- Gospodarczych 3 kwietnia 2014r. odbył się Turniej Par Mieszanych w Piłkę Siatkową o Memoriał Jana Pawła II w kategorii szkół podstawowych. W rozgrywkach wystartowały reprezentacje wszystkich szkół naszej gminy – łącznie 20 zawodników. Rozgrywki zostały przeprowadzane systemem „każdy z każdym”.

Krok pierwszy

21.03.2014r na hali MOSiR w Łańcucie odbył się Półfinał Wojewódzki w Aerobiku.

Nasza szkoła zajęła 5 miejsce w składzie:

Szymon Walawender

Natalia Rejman

Magdalena Maślanka

Karolina Stybel

Gabriela Buszta

24.02.2014 rozpoczął się turniej piłki siatkowej o Memoriał im. Józefa Gondeli. Jako pierwszi do rozgrwek przystapili uczniowie szkół podstawowych. Najlepsi okazali się siatkarze ze SP nr1 w Rakszawie
 

W dniu 17 lutego 2014 r. w Hali Sportowej MOSiR w Łańcucie odbyła się Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt o mistrzostwo powiatu łańcuckiego,  w zawodach wzięło udział 8 drużyn gimnazjalnych.

Nasza drużyna zajęła III miejsce. Wyróżnienie indywidualne otrzymała Natalia Cisek.

W dniu 10 lutego 2014 r. w Hali Sportowej MOSiR w Łańcucie odbyła się Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej chłopców o mistrzostwo powiatu łańcuckiego. W zawodach wzięło udział 8 drużyn gimnazjalnych. Nasza drużyna ostatecznie zajęła V miejsce.

 

Strony