Get Adobe Flash player

Jesteś tutaj

Strona główna
  • Aleksandra Przybyło kl III d I miejsce w literackim Konkursie Papieskim - Jan Paweł II - człowiek nie z tej ziemi
  • Sylwia Radomska III c wyróżnienie w XII  Powiatowym Konkursie Matematycznym  „PROCENT” w Żołyni 
  • Wojciech Lorenc II c wyróżnienie w XII  Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas drugich gimnazjum w Łańcucie 
  • Wiktoria Cyprys III b finalistka w Międzypowiatowym Konkursie Historycznym „Rzeczpospolita w XVII wieku” w Nowej Sarzynie
  • Aleksandra Przybyło III d II miejsce w  Powiatowym Konkursie Plastycznym „Ilustracja Inspirowana hasłem papieża Polaka”  
  • Aleksandra Przybyło III d  wyróżnienie w  Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zapobiegajmy pożarom” w Rzeszowie; etap wojewódzki  
  • Magdalena Szostecka  kl III d  wyróżnienie indywidualne w VII Przeglądzie Teatrów Szkolnych im. Zenony Turskiej w Rakszawie
  • Aleksandra Kukla III c II miejsce w Wielkim Konkursie Geograficznym w I LO w łańcucie
  • Klaudia Wilczek III b III miejsce w Wielkim Konkursie Geograficznym w I LO w łańcucie
  • Patrycja Sroczyk III b I miejsce w XI Międzypowiatowym Konkursie Biologiczno-Ekologicznym w kategorii prezentacja multimedialna w Łańcucie 

  • Alicja Dec kl III b wyróżnienie  Komitetu Organizacyjnego w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kolory Tolerancji" organizowanym przez Zakład Zintegrowanej Opieki Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
  • Aleksandra Przybyło III d wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa"
  • Aleksandra Kukla III c  II miejsce  w teście gramatyczno-leksykalnym z języka angielskiego w II Powiatowym Konkursie Języków Obcych „Językomaniak” w Łańcucie
  •  Aleksandra Buszta III a III miejsce w teście gramatyczno-leksykalnym z języka niemieckiego w II Powiatowym Konkursie Języków Obcych „Językomaniak” w Łańcucie
  • Aleksandra Przybyło III d i Tytus Przybyło I b  wyróżnienie w kategorii prezentacja w II Powiatowym Konkursie Języków Obcych „Językomaniak” w Łańcucie
  •  Alicja Dec III b  II miejsce w kategorii plakat w II Powiatowym Konkursie Języków Obcych „Językomaniak” w Łańcucie
  • Dawid Kościółek III d  II miejsce w V  Międzypowiatowy Wiosenny Konkursie Słuchania w Rakszawie
  • Dariusz Grzywna III d  wyróżnienie w V  Międzypowiatowy Wiosenny Konkursie Słuchania w Rakszawie
  • Justyna Baran III d I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym "Zapobiegajmy pożarom"

  • Aleksandra Przybyło III d II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym "Zapobiegajmy pożarom"
  • Adrianna Barleska i Aleksandra Przybyło (III d) w konkursie wiedzy o samorządzie terytorialnym „ Wiem, jestem i działam”
  • Aleksandra Frączek (III b) III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Kwiaty Polskie” – poezja Juliana Tuwima
  •  Aleksandra Jękot (III a) I miejsce w konkursie plastyczny organizowany prze Urząd Gminy pt." Gmina Rakszawa w oczach dziecka"
  • Alicja Dec (III b) II miejsce w konkursie plastyczny organizowany prze Urząd Gminy pt." Gmina Rakszawa w oczach dziecka"

Powiatowa Gimnazjada w Mistrzostwach SZS w Lekkiej Atletyce

  • Justyna Stopyra z klasy Ia – I miejsce bieg na dystansie 100m
  •  Paulina Wiater z klasy Ia – II miejsce bieg na dystansie 300m
  •  I miejsce w biegu sztafetowy 4x100m zajęła drużyna w składzie :

  Natalia Cisek (kl. 3b),

Aleksandra Frączek(kl.3b),

Aleksandra Kukla (kl.3c)

Justyna Stopyra( kl.1a)

  •  Aleksandra Frączek (kl.3b) II miejsce w pchnięciu kulą
  •  Konrad Panek ( klasa 3a)– I miejsce bieg na dystansie 300 m
  •  Marcin Gargała (klasa 3b)- I miejsce bieg na dystansie 1 000m
  • Tomasz Łanucha (klasa 3a) - II miejsce w pchnięciu kulą