Get Adobe Flash player

Jesteś tutaj

Strona główna

PRZEDMIOTY MATEMATYCZNO- PRZYRODNICZE

Ø  Wielki Konkurs Geograficzny-organizowany przez 1LO Łańcut

             1)            Marta Marciniec 3c -wyróżnienie

             2)            Paweł Tabaka 2b -wyróżnienie

             3)            Jakub Janas 2c-wyróżnienie

             4)            Tomasz Płoszaj 2c-wyróżnienie

 

Ø  VI Rejonowy Turniej Matematyczno-Przyrodniczy „Mikrogiganty” w Trzebosi

Zespół w składzie: Monika Szląskiewicz 3a, Sebastian Gołojuch 3d, Piotr Przybyło 3a zdobył 2 miejsce

Ø  X Powiatowy Konkurs Biologiczno-Ekologiczny- organizowany przez 1LO Łańcut

             1)            Monika Szląskiewicz 3a- 2 miejsce w prezentacji

             2)            Krystian Kondziołka 3d- 3 miejsce konkursie wiedzy

             3)            Marta Marciniec 3c –wyróżnienie

 

Ø  Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”

Sebastian Gołojuch 3d –wyróżnienie

Ø  ”Aktywnie i zdrowo- wśród przyjaciół, w rodzinie, w mojej miejscowości”- konkurs na plakat

Alicja Dec 2b- 1miejsce

Ø  XI Powiatowy Konkurs Matematyczny „Procent”- organizowany w Żołyni

Monika Szląskiewicz 3a-wyróżnienie

Ø  Sarzyński Konkurs Chemiczny

Etap drugi: 1. Sebastian Gołojuch 3d - laureat

 

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE I ARTYSTYCZNE

Ø  Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej.

Martyna Paczocha 3d – 3 miejsce

Ø  XXI Gminny Konkurs Recytatorski „Raki”.

1 miejsce – Aleksandra Frączek 2b

2 miejsce – Aleksandra Babiarz 2b i Monika Dołęga 3c

3 miejsce – Paweł Kowal 1a

oraz wyróżnione zostały: Aleksandra Przybyło z 2d i Adrianna Barleska z 2d.

Ø  XIII Edycja Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach.

Etap 2- Anna Ożga

Finał: Anna Ożga – 5 miejsce

Ø  Ogólnopolski Konkurs „Bądź bezpieczny w sieci”.

Zespół gazetki  „Burza Mózgów”- wyróżnienie

Ø  Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Naziemna Telewizja Cyfrowa w Moim Domu”.

Alicja Dec 2b- 3 miejsce

Ø  VI Przegląd Teatrów Szkolnych.

Zespół aktorski- laureaci

Ø  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Z Prymasem Tysiąclecia w Trzecie Tysiąclecie”.

Aleksandra Przybyło 2d-wyróżnienie

Ø  Powiatowy Konkurs „Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa”.

Aleksandra Przybyło 2d- 2miejsce

Ø  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy Pożarom”.

Etap gminny- Monika Szląskiewicz- 1miejsce

Ewelina Cisek- 2 miejsce

Justyna Baran- 3miejsce

Etap wojewódzki- Monika Szląskiewicz- wyróżnienie

Ø  IV Powiatowy Konkurs Historyczny „Przywrócić pamięć”-„Powstanie Styczniowe – klęska i chwała”

            Aleksandra Babiarz 2b - wyróżnienie

Wojciech Osiecki 3a - 5 miejsce

 

Ø  Ogólnopolski Konkurs na Gazetkę szkolną- Junior Media Polskapress

Pięciokrotne zwycięstwo gazetki „ Burza Mózgów

 

JĘZYKI OBCE

1.      „Językomaniak to ja”

1)      Język rosyjski – Ilona Biezkłubyj 1c

2)      Język angielski – Alicja Dec 2b, Aleksandra Babiarz 2b, Aleksandra Frączek 2b, Klaudia Wilczek 2b, Paulina Panek 2b, Dawid Kościółek  2d, Aleksandra Bolesławska 3d, Katarzyna Panek 3d, Dominika Wiech 3d, Sławomir Figiela 3d

2.      III Wiosenny Konkurs Słuchania

Aleksandra Kukla 2b, Alicja Dec 2b, Dawid Kościółek 2d, Monika Szląskiewicz 3a

3.      Konkurs ogólnopolski „The Solar System”

Klaudia Leja 1a, Gabriela Cieślachowska 1a, Patrycja Kot 1a

4.        III Wiosenny Konkurs Słuchania – Język niemiecki

Aleksandra Rybińska 3c, Monika Szląskiewicz 3a, Aleksandra Przybyło 2d, Aleksandra

Kukla 2b

 

ZAWODY SPORTOWE

Ø  Indywidualne Mistrzostwa SZS w Lekkiej Atletyce:

Kategoria dziewcząt:

I miejsce w biegu na 300 m – Aleksandra Rybińska

II miejce w biegu na 100 m – Gabriela Frączek

II miejsce w skoku w dal – Lidia Zielony

III miejsce w skoku w dal – Kinga Werfel

III miejsce w pchnięciu kulą – Monika Dołęga

I miejsce w biegu sztafetowym 4x100 m : Aleksandra Rybińska, Aleksandra Kukla, Kinga Werfel, Anna Ożga

Kategoria chłopców:

I miejsce w biegu na 300 m – Patryk Sobuś

I miejsce w pchnięciu kulą – Marcin Pudło

II miejsce w biegu na 1000 m – Mateusz Lorenc

II miejsce w rzucie oszczepem – Marcin Polak

III miejsce w biegu na 1000 m – Marcin Gargała

Ø  Indywidualne Mistrzostwa SZS w biegach przełajowych:

Mateusz Lorenc -I miejsce,

Patryk Sobuś - III miejsce

Ø  Finał Zawodów Powiatowych (kategoria gimnazja) w piłce siatkowej dziewcząt: Aleksandra Rybińska, Ewelina Cisek, Wioletta Stopyra, Marta Marciniec, Kamila Dołęga, Kinga Werfel, Lidia Zielony, Natalia Cisek, Adrianna Superson, Paulina Panek

Ø  Finał Powiatowej Gimnazjady w Piłce Siatkowej Chłopców: Sroczyk Bartosz, Sroczyk Kamil, Walewander Szymon, Cisek Krystian, Wałczyk Jakub, Kościółek Dawid, Przybyła Adrian, Figiela Sławomir, Walewander Wojciech, Sobuś Patryk, Karpiński Grzegorz, Misztal Dawid, Basak Dawid, Skoczylas Konrad, Grząśko Kamil, Śliż Daniel, Piwiński Sebastian

Ø  Powiatowa Gimnazjada w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

Marta Marciniec, Wioletta Stopyra, Patryk Sobuś, Dawid Kościółek