Get Adobe Flash player

Jesteś tutaj

Strona główna

Dnia 4.09.2017 r. odbyło się ogólnopolskie Narodowe Czytanie "Wesela" S. Wyspiańskiego, któremu patronowała para prezydencka. W naszej szkole również uczciliśmy to wydarzenie.

Dnia 6.09.2017 r. przez radiowęzeł przedstawiciele uczniów kl. III tj.: Natalia Wojdyło, Szymon Frączek (3a), Kamiła Baran (3b) oraz Wiktoria Marcinek (3b) bardzo ładnie przeczytali sceny 6,7 i 9 z aktu I "Wesela" S. Wyspiańskiego. Celem tego wydarzenia było zachęcenie młodzieży do czytania. 5.09.2017 r. w rakszawskim GOKiC również mieliśmy okazję uczestniczyć w niecodziennym odczytaniu fragmentów "Wesela", które uświetnił między innymi występ lokalnego zespołu "Brzeziny" oraz suto zastawiony stół weselny. Naszą szkołę reprezentował tam nauczyciel języka polskiego Pan Marcin Bardjan, który wcielił się w rolę Pana Młodego.

 

Dział: