Get Adobe Flash player

Jesteś tutaj

Strona główna

Aktualności

 

HARMONOGRAM ODJAZDÓW AUTOBUSU w dniach rekolekcji szkolnych

NAZWA PRZYSTANKU

dowóz w dniach
27-28.05.2019r.

godziny odjazdów

W dniu 21 marca 2019r.z okazji Pierwszego Dnia Wiosny odbył się Wiosenny Turniej Par Mieszanych w Piłce Siatkowej. Do zawodów zgłosiło się 8 par mieszanych, natomiast wystartowało 7.

galeria

Wyniki rywalizacji:

I miejsce- Weronika Tryniecka i Dominik Rupar

II miejsce- Karolina Trojniak i Mateusz Zając

III miejsce- Agata Jurek i Adrian Kuca

W dniu 20 marca 2019r. w hali sportowej odbył się Ćwierćfinał Wojewódzkich  Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach startowało 4 zespoły sportowe. W wyniku rywalizacji nasze dziewczęta zajęły III miejsce – co niestety nie dało im awansu do dalszych rozgrywek.

galeria

Nasze gimnazjum reprezentowały:

W dniu 12.03.2019r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Albigowej odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce Siatkowej Chłopców. W zawodach udział wzięło 7 drużyn z naszego powiatu.

Wyniki rywalizacji:

galeria

W dniu 05.02.2019r. w hali sportowej ZSTG w Rakszawie Finał  Gminnych  Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców . W zawodach udział wzięły drużyny reprezentujące Szkołę Podstawową nr 1 w Rakszawie oraz Publiczne Gimnazjum w Rakszawie. Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

              W dniu 28 lutego 2019 roku, w Zespole Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku, odbyła się XIX Regionalna Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach poświęcona Św. Andrzejowi Boboli. Konkurs był skierowany do uczniów klasy VII i VIII szkoły podstawowej oraz gimnazjalistów. Organizatorem konkursu był Wydział Nauki Katolickiej Kurii Metropolitalnej w Przemyślu.

W ten Błogosławiony czas

radowania się z przyjścia na świat Bożej Dzieciny pragnę

przekazać życzenia.

Niech Maleńki Jezus

obdarza zdrowiem i radością,

wnosząc w serca miłość, wiarę,

nadzieję i pokój.

 

W imieniu społeczności Publicznego Gimnazjum
im. Ks. Stefana Kardynała  Wyszyńskiego
w Rakszawie

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Henryk Zielonka

6 grudnia św. Mikołaj odwiedził nasze gimnazjum. Wszyscy uczniowie i nauczyciele otrzymali słodkie podarunki. Wcześniej jednak musieli podać prawidłowe rozwiązania licznych zagadek.

galeria

Strony